GRENTON HOME MANAGER

Smartfon, Tablet, a może Smartwatch

Inteligentny Dom Grenton daje Ci wiele możliwości

Sterowanie domem z automatyką budynkową jeszcze nigdy nie było tak proste. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi. Co więcej każdy ma inne potrzeby, dlatego Grenton Home Manager daje każdemu dokładnie to czego potrzebuje. Aplikacja Grenton jest dokładnie taka jaką być powinna. Twój syn powie Ci to samo.
Aplikacja do sterowania na tablet sterowanie inteligentnym domem android ipad

GRENTON Android Widgets

Steruj inteligentym domem bezpośrednio z pulpitu Andorid

Unikalna funkcja GRENTON Android Widgets to sterowanie inteligentym budynkiem na zupełnie nowym poziomie. To przełomowe rozwiązanie pozwala Ci umieścić najpotrzebniejsze funkcje inteligentnego domu bezpośrednio na pulpicie Android i sterować funkcjami inteligentnego domu jeszcze prościej i szybciej.

Nie musisz uruchamiać żadnej aplikacji i szukać w niej potrzebnej funkcji, wystarczy że klikniesz ikonę umieszczoną na pulpicie a inteligenty dom wykona natychmiast Twoje polecenie.
Widgety widżety na pulpit androida sterowanie intelignentny dom

GRENTON One Button

Jeden przycisk. Wiele funkcji

Technologia Grenton One Button pozwoli Ci sterować smartfonem szybciej i prościej. One button to przycisk w Twoim smartfonie, który otwiera bramę garażową gdy stoisz na podjeździe i lampy w ogrodzie, gdy stoisz na tarasie. Po prostu podejdź i włącz.
Beacon BLE do sterowania systemem inteligentnego domu android iphone lub ipad

Panele Dotykowe

Stylowe i zaawansowane. Pasują do każdego wnętrza.

Zastąp kilka zwykłych wyłączników jednym panelem dotykowym Grenton i steruj swoim domem jeszcze prościej. Ich niespotykanie smukła konstrukcja i gładka powierzchnia sprawiają, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.
Płaskie panele dotykowe inteligentne wyłączniki oświetlenia do domu

Grenton Remote

Zamień pilota od telewizora w narzędzie kontroli nad Twoim domem.

Kontroluj swój dom przy pomocy pilota TV. Grenton Remote pozwala przypisać nieużywanym przyciskom zwykłego pilota funkcje Grenton i wywoływać je jednym naciśnięciem.

GRENTON Smart Switch

Niezwykły zwykły wyłącznik.

W Grenon zwykły wyłącznik możesz użyć na niezwykle wiele sposobów. Moduły wejściowe Grenton potrafią wykrywać aż cztery różne sposoby naciśnięcia wyłącznika, a do każdego z nich możesz przypisać dowolną funkcję.
Wyłącznik oświetlenia inteligentny ze ściemniaczem dimerem

GRENTON SMS Communicator

Gdy będzie trzeba, Twój dom zapyta Cię
o decyzję.

GRENTON to pierwszy w świecie system inteligentnego domu, który nie tylko sam steruje systemami budynku zgodnie z ustalonym scenariuszem, ale gdy zajdzie taka potrzeba, zapyta Cię o decyzję!

Dzięki funkcji interaktywnych scenariuszy, zachowasz pełną kontrolę nad tym co się dzieje. To Ty decydujesz kiedy system sam ma działać zgodnie z ustaloną ścieżką, a kiedy ma zapytać Cię co ma zrobić.
oszczędzaj
z grentonem
życie
z grentonem
Odwiedź nas
Facebooku