Aktualności2021/01/11

System Smart Home Grenton dostępny w Serbii i na Cyprze

W Nowym Roku GRENTON z nowymi, międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi.

Jeszcze nie tak dawno świętowaliśmy wejście na rynek włoski (kontrakt dystrybutorski z firmą HESA), a po intensywnej końcówce 2020 roku, kolejne kontrakty za nami.

Cypr – wyspa słońca i Afrodyty, ale również od niedawna wyspa, na której System Grenton Smart Home będzie oferowany i instalowany przez naszego nowego dystrybutora, firmę ACIS Fire&Security mającą swoją siedzibę w Limassol. Firma ACIS to w swoim regionie dostawca systemów bezpieczeństwa słynący z wysokiej jakości świadczonych usług. Firma ciągle się rozwija powiększając swoją ofertę o rozwiązania z zakresu nowoczesnych technologii.

„ACIS ciągle się rozwija. Jesteśmy dumni, że możemy ogłosić swoją współpracę z firmą Grenton, wiodącym dostawcą rozwiązań inteligentnej automatyki budynkowej. Jako wyłączny przedstawiciel firmy Grenton, możemy zaoferować naszym klientom najwyższej jakości bezpieczne rozwiązanie przeznaczone do inteligentnego i automatycznego zarządzania wszystkimi funkcjami nie tylko domu mieszkalnego, ale również mieszkań i apartamentów w budynkach wielorodzinnych, hoteli oraz powierzchni handlowych – mówi Dyrektor Zarządzający firmy, Pavlos Zafiris-Jurassek”

Serbia – to kolejny znaczący rynek, na który w 2021 roku trafią produkty i rozwiązania firmy Grenton. Kilka tygodni temu do grona naszych partnerów dołączyła firma Method Energy DOO, dla której rozwiązania smart home będą nowością w jej ofercie. Method Energy do tej pory specjalizowała się przede wszystkim w projektach przemysłowych, lecz ze względu na rosnące zainteresowanie klientów na rynku serbskim inteligentnymi systemami zarządzania infrastrukturą mieszkaniową, postanowiła wprowadzić produkty Grenton do swojej oferty i dynamicznie wejść na ten perspektywiczny rynek.

Początek współpracy to przede wszystkim intensywne szkolenie i przygotowanie zespołu inżynierów firmy Method Energy do profesjonalnej obsługi klientów na lokalnym rynku. Jednocześnie w siedzibie głównej w Śremskiej Kamenicy powstanie obiekt demonstracyjny - na początku 2021 roku zostanie otwarty salon wyposażony w rozwiązania Systemu Grenton Smart Home.