Aktualności2021/04/27

Grenton kontynuuje ekspansję rynkową w Serbii

GRENTON i SECTRON SERBIA podpisały w kwietniu 2021 r. umowę dystrybucyjną na terytorium Serbii dotyczącą produktów i rozwiązań Grenton Smart Home System.

SECTRON Serbia, świętująca w tym roku 20-lecie obecności na rynku serbskim, jest znaną firmą inżynierską i wiodącym dystrybutorem sprzętu bezpieczeństwa obejmującego m.in. systemy alarmowe, CCTV, systemy wykrywania i gaszenia pożarów, kontrolę dostępu, systemy ochrony hoteli, systemy detekcji wody i gazu, systemy łączności, zintegrowane systemy bezpieczeństwa, scentralizowane systemy bezpieczeństwa i transmisji danych, systemy antywłamaniowe dla obiektów handlowych, specjalistyczne systemy bezpieczeństwa bankowego i ostrzegawcze, systemy okablowania strukturalnego.

„Podstawą naszego sukcesu jest dążenie do pełnego zrozumienia potrzeb klienta. Podążając za najnowszymi rozwiązaniami w branży, oferujemy najnowocześniejszą technologię zabezpieczeń, która odpowiada trendom rynkowym. Szerokie doświadczenie w połączeniu z doskonałym profesjonalnym podejściem gwarantuje, że nasze rozwiązania charakteryzują się najwyższą jakością, a jednocześnie są efektywne kosztowo. Współpraca z firmą Grenton, wiodącym europejskim dostawcą systemu klasy Smart Home, pozwoli nam poszerzyć naszą ofertę o innowacyjne rozwiązania, które stają się coraz bardziej popularne i pożądane na serbskim rynku. Nasze urządzenia bezpieczeństwa doskonale integrują się z systemem Grenton, co pozwala nam kierować poszerzoną ofertę do naszych klientów z obszaru budownictwa indywidualnego i komercyjnego.” - mówi Nikola Milošević, Kierownik Działu Systemów Alarmowych, Kontroli Dostępu i Ochrony Przeciwpożarowej.

Po wszechstronnym przygotowaniu technicznym z zespołem Grenton, SECTRON SERBIA rozpocznie serię szkoleń technicznych dla swoich partnerów w Serbii. Wszystkie zainteresowane osoby i firmy będą miały możliwość zdobycia praktycznej wiedzy na temat rozwiązania Grenton Smart Home. Uzyskanie statusu Certyfikowanego Instalatora Grenton umożliwia rozpoczęcie własnej działalności biznesowej na bardzo obiecującym i szybko rozwijającym się rynku inteligentnych domów.