Aktualności2019/02/14

TAURON poszerza ofertę Smart Home o produkty Grenton

Komunikat Prasowy - 14 Luty 2019

Systemy sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją czy roletami okiennymi poszerzą ofertę Smart Home Grupy TAURON.  Produkty te pod nazwą Smart Home Professional już są dostępne dla klientów TAURONA.

Oferowane technologie inteligentnego domu pozwalają przede wszystkim na wzrost efektywności energetycznej budynków. Integracja znajdujących się w domu instalacji i sprzętu AGD i RTV oraz automatyzacja ich działania skutkuje lepszym wykorzystaniem energii elektrycznej, a inteligentne rozwiązania technologiczne podnoszą komfort codziennego życia, dzięki łatwiejszemu korzystaniu np. z klimatyzacji czy rolet w upalne dni.

Klienci TAURONA, którzy zdecydują się na Smart Home Professional, będą mogli skorzystać z programu klienckiego „Zwrot za prąd”.

W centrum naszych inicjatyw postawiliśmy klienta, który jest dziś zainteresowany nie tylko ceną, ale także jakością usług i łatwością dobierania sobie określonych ich pakietów oraz komfortowego nimi zarządzania. W ofercie TAURONA pojawiają się więc kolejne rozwiązania smart home spełniające te oczekiwania. – mówi Kamil Kamiński, wiceprezes zarządu ds. klienta i wsparcia korporacyjnego TAURON Polska Energia.

Dla Grenton współpraca z jednym z kluczowych podmiotów gospodarczych w Polsce, jakim jest TAURON, daje szansę na dotarcie z ofertą do szerokiego grona klientów poszukujących rozwiązań Smart Home.

Grenton Smart Home to technologia, o której wie coraz więcej pasjonatów, osób wyczulonych na nowinki technologiczne, czyli tych klientów, którzy dokładnie wiedzą, że chcą i potrzebują tych rozwiązań. Co jest równie ważne dla nas, TAURON świadomie podchodzi do poszerzania swojej oferty smart o nowe elementy i tak jak nasza spółka dba również o promocję rozwiązań i edukuje rynek – mówi Mariusz Lasek, członek zarządu Grenton.

Zainteresowani ofertą znajdą szczegóły na stronie:

http://smart.tauron.pl/smarthome-professional

 

O TAURONIE

TAURON Polska Energia SA

www: http://www.tauron.pl/

biuro prasowe: http://media.tauron.pl

TAURON Polska Energia SA jest spółką holdingową w grupie kapitałowej, która zajmuje się wydobyciem węgla, wytwarzaniem, dystrybucją i sprzedażą energii. Grupa TAURON jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce, w tym największym dystrybutorem i jednym z największych sprzedawców i wytwórców energii elektrycznej. W skład Grupy TAURON wchodzą m.in. TAURON Wytwarzanie, TAURON Dystrybucja, TAURON Sprzedaż, TAURON Obsługa Klienta, TAURON Wydobycie, TAURON Ekoenergia oraz TAURON Ciepło. Od 2010 roku akcje TAURON Polska Energia SA notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie m.in. w indeksach WIG20 i WIG30. Spółka wchodzi w skład indeksu spółek odpowiedzialnych społecznie – RESPECT Index.

Więcej informacji o ofercie smart od TAURONA: http://smart.tauron.pl

 

O GRENTON

GRENTON to polski producent i generalny dystrybutor w pełni hybrydowej technologii Smart Home. Spółka działa w branży nowych technologii, jednocześnie jest bardzo aktywna na rynku budowlanym, promując profesjonalne produkty podnoszące wartość budowanych mieszkań i domów. Misją spółki jest upowszechnianie systemów automatyki domowej.

Siedziba główna spółki mieście się w Krakowie, gdzie ulokowany jest również dział badawczo – rozwojowy odpowiadający za ciągłe udoskonalanie istniejących oraz tworzenie nowych modułów systemu. Spółka od 2018 roku rozpoczęła również intensywne działania zmierzające do poszerzenia istniejącej bazy ponad 200 certyfikowanych dealerów o partnerów eksportowych z rejonu Europy Zachodniej, Skandynawii oraz Bliskiego Wschodu.

Więcej informacji o systemie Grenton Smart Home: https://www.grenton.pl