Automatyka domowa w lepszym wydaniu

Smartfon, tablet, a może Smartwatch?

GRENTON HOME MANAGER

Automatyka domowa w wydaniu Grenton pozwala na sterowanie każdym urządzeniem. Z telefonu lub tabletu możesz zmieniać funkcje domu w każdej chwili, z dowolnego miejsca na Ziemi. Co więcej każdy ma inne potrzeby, dlatego Grenton Home Manager daje każdemu dokładnie to czego potrzebuje. Aplikacja Grenton jest dokładnie taka jaką być powinna. Twój syn powie Ci to samo.
Aplikacja do sterowania na tablet sterowanie inteligentnym domem android ipad

GRENTON Android Widgets

Steruj inteligentym domem bezpośrednio z pulpitu Android

Unikalna funkcja GRENTON Android Widgets to sterowanie inteligentym budynkiem na zupełnie nowym poziomie. To przełomowe rozwiązanie pozwala Ci umieścić najpotrzebniejsze funkcje inteligentnego domu bezpośrednio na pulpicie Android i sterować funkcjami inteligentnego domu jeszcze prościej i szybciej.

Nie musisz uruchamiać żadnej aplikacji i szukać w niej potrzebnej funkcji, wystarczy że klikniesz ikonę umieszczoną na pulpicie a inteligenty dom wykona natychmiast Twoje polecenie.
Widgety widĹĽety na pulpit androida sterowanie intelignentny dom

GRENTON One Button

Jeden przycisk. Wiele funkcji

Technologia Grenton One Button pozwoli Ci sterować smartfonem szybciej i prościej. One button to przycisk w Twoim smartfonie, który otwiera bramę garażową gdy stoisz na podjeździe i lampy w ogrodzie, gdy stoisz na tarasie. Po prostu podejdź i włącz.
Beacon BLE do sterowania systemem inteligentnego domu android iphone lub ipad

Panele Dotykowe

Stylowe i zaawansowane. Pasują do każdego wnętrza.

Zastąp kilka zwykłych wyłączników jednym panelem dotykowym Grenton i steruj swoim inteligentym domem jeszcze prościej. Ich niespotykanie smukła konstrukcja i gładka powierzchnia sprawiają, że doskonale prezentują się w każdym wnętrzu.
Płaskie panele dotykowe inteligentne wyłączniki oświetlenia do domu

Grenton
Smart Panel

Steruj nie tylko przez delikatne dotknięcie ale i przy pomocy gestów wykonywanych dłonią.

Grenton Smart Panel, to estetyczne i efektowne rozwiązanie świetnie wyglądające w każdym wnętrzu. Panel może łączyć i zastępować funkcję kilku sterowników montowanych zwykle w obiekcie (termostat, włączniki oświetleniowe, sterowniki wentylacji i klimatyzacji). Niewielkie wymiary oraz pełna konfigurowalność sprawiają, że jest to bardzo ergonomiczne rozwiązanie.

Wyświetlacz OLED
Sensor gestów
Sensor zbliżeniowy „proximity”
Czujnik światła i temperatury
Sygnalizację naciśnięcia poprzez diodę i głośnik
Grenton Smart Panel

GRENTON Smart Switch

Niezwykły zwykły wyłącznik.

W Smart Home Grenon zwykły wyłącznik możesz użyć na niezwykle wiele sposobów. Moduły wejściowe Grenton potrafią wykrywać aż cztery różne sposoby naciśnięcia wyłącznika, a do każdego z nich możesz przypisać dowolną funkcję.
Wyłącznik oświetlenia inteligentny ze ściemniaczem dimerem

GRENTON SMS Communicator

Gdy będzie trzeba, Twój inteligentny dom zapyta Cię o decyzję.

GRENTON to pierwszy w świecie system inteligentnego domu, który nie tylko sam steruje systemami budynku zgodnie z ustalonym scenariuszem, ale gdy zajdzie taka potrzeba, zapyta Cię o decyzję!

Dzięki funkcji interaktywnych scenariuszy, zachowasz pełną kontrolę nad tym co się dzieje. To Ty decydujesz kiedy system sam ma działać zgodnie z ustaloną ścieżką, a kiedy ma zapytać Cię co ma zrobić.
oszczędzaj
z Grentonem
życie
z Grentonem
Odwiedź nas na